Svědectví o uzdraveních a vysvobozeních

Autor: Libor Diviš, e-mail: infozavinacmusculus.cz


   Díky Bohu mohu vidět množství zázraků, uzdravení, vysvobození apod. Doufal jsem, že lidé budou vydávat svědectví o tom, co pro ně Bůh udělal a že mu alespoň tímto způsobem vzdají čest a chválu. Skutečnost je však jiná, a tak téměř nemám „co dát na stránky“. Bůh mi řekl, že mám svědčit o tom, co vidím a zažívám. Nejsem z toho úplně nadšený, protože to může někomu připadat jako nějaké vychloubání, ale neopovážím se neposlechnout. Nic z toho, co se stalo a děje není mou zásluhou, a veškerá sláva a čest patří pouze Bohu. Pokusím se tedy pravdivě a alespoň stručně popsat, jak Bůh jedná v mém životě, resp. v životě lidí, za které se modlím.


   Od svého obrácení jsem občas vídal, jak Bůh odpovídá na modlitby. Zpočátku šlo nejčastěji o vnitřní uzdravení (uzdravení duše – bolestivých zážitků) a vysvobození od nejrůznějšího démonického obtěžování. V posledních letech vidím čím dál více fyzických uzdravení a vysvobození. Modlím se za lidi osobně, po telefonu, po SKYPu, i jen tak. Někdy prosím Boha - Otce ve jménu Pána Ježíše o uzdravení, vysvobození, odpověď apod., jindy nemocím, bolestem, démonům apod. přikazuji v Ježíšově jménu, aby okamžitě od lidí odešli.


   Více než ve stovce případů jsem viděl, jak po příkazu v Ježíšově jménu během několika sekund odešly bolesti, které měly duchovní (démonické) pozadí. V mnoha případech stejným způsobem okamžitě zmizely závratě, horečky, zimnice, průjmy, nevolnosti apod. Několikrát jsem viděl „uzdravení“ sluchu, dvakrát zmizela krátkodobá „slepota“ (démonicky podložená), dvakrát jsem viděl vysvobození z němoty (opět způsobeno démony). Po telefonu i bez něj byli lidé vysvobozeni a uzdraveni např. z alergií (prach, pyl), fóbií, následků bolestivých vzpomínek (např. znásilnění), ale i z nejrůznějších nemocí a trápení. Viděl jsem např., jak po modlitbě rozbité a velice nateklé klouby rukou Bůh během cca. 1 minuty dokonale uzdravil (otoky, bolest i modrou barvu), jak po modlitbě uzdravil popáleninu – již tekutinou naplněný puchýř během cca. 1 minuty zmizel, a zůstal po něm pouze nebolestivý načervenalý "flek". Často jsem viděl, jak po modlitbě okamžitě zmizely bolesti i z těžce poraněných částí těla, popálenin apod. Mnohokrát jsem viděl, jak zmizely nejrůznější deprese, úzkosti apod. Nemohu popsat všechna zázračná Boží uzdravení a vysvobození - je jich příliš mnoho. Mohu jen opakovat: „veškerá chvála a sláva patří pouze Bohu“. Bůh je skutečně úžasný.


   Aby to nevypadalo tak, že Bůh pokaždé vyslýchá mé modlitby - tak to není. Obvykle musím přikazovat několikrát, než je někdo uzdraven nebo vysvobozen a často lidé nejsou uzdraveni nebo vysvobozeni vůbec. Bůh je ten, který uzdravuje a vysvobozuje, a já to "nemám pod kontrolou". Viděl jsem stovky uzdravení a Božích zásahů, a mnoho tisíckrát jsem v Ježíšově jménu přikazoval, a nic viditelného se nestalo. Zažil jsem velká uzdravení a vysvobození během okamžiku, a také boje, kdy jsem např. 2 dny a 2 noci nespal. Nerozumím mnoha věcem. Vím však, že Bůh je úžasný, že bible je skutečně Jeho slovem, a že Ježíš je přesně tím „za koho se vydával" :-) .


 

Libor Diviš

Chcete se k článku vyjádřit?

Pošlete mi svůj komentář přímo na e-mail!

1 1 1 1 1 Hodnocení 4.67 (6 hlasů)