Spořič - biblické verše

   Jednou z často využívaných drobností u všech druhů operačních systémů jsou spořiče obrazovky. Každému je jasné, že jejich účel již dávno není úspora energie a šetření monitoru. Po nastavené době se spouští nejrůznější animace, videa apod. Rozhodl jsem se udělat něco pro "milovníky Božího slova" :-)

 

   Ve vývojovém prostředí Macromedia Flash MX 2004 Professional jsem naprogramoval spořič, který skutečně šetří monitor, a navíc může sloužit jako připomínka biblických veršů. Spořič obsahuje cca. 40 biblických veršů, které se náhodně zobrazují - postupně se na obrazovce rozsvítí, zůstanou viditelné podle délky veršů 5 až 20 sekund, poté opět pohasnou, a místo nich se náhodně objeví nějaký jiný. Spořič se přizpůsobí jakémukoli rozlišení. Spořič ke stažení najdete pod článkem.

 

Spořič obrazovky s biblickými verši

 

 

Další náhledy ze spořiče si můžete prohlédnout zde:

Náhled ze spořiče obrazovky s biblickými veršiNáhled ze spořiče obrazovky s biblickými veršiNáhled ze spořiče obrazovky s biblickými veršiNáhled ze spořiče obrazovky s biblickými verši

 

 

Poznámka: Kvůli novým 64-bitovým verzím Windows (Windows 7, Windows 8, Windows 8.1) jsem nově u instalačního souboru nastavil režim kompatibility se systémem XP (SP3). Pokud byste měli problémy s instalací, pohrajte si s nastavením režimu kompatibility (pravé tlačítko myši / Vlastnosti / Kompatibilita).

 

 

Libor Diviš

Chcete se k článku vyjádřit?

Pošlete mi komentář přímo na e-mail!

1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (3 hlasů)
Přílohy:
SouborPopisVelikost
Stáhnout tento soubor (biblicke_verse-sporic1.zip)Biblické veršenáhodně se zobrazující verše z bible ve formě spořiče obrazovky1414 kB