Uzdravení srdce

Autor: Mgr. Rostislav Klimt, Morkovice; e-mail: uzdravovanizavináčgmail.com Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ;;ůů


   Svědectví Johna Průši, RR3, Box 284, PHILIPI, WV 26416-9584, USA o jeho zázračném uzdravení po modlitbě bratra Mgr. R. Klimta, AC Prostějov, které poslal namluvené na kartě:


   Já se jmenuji John Průša, žiji ve Spojených státech, ve státě Západní Virginie a tohle je moje svědectví o zázraku, který se konkrétně mě přihodil. Asi před měsícem (Pozn.: duben 2009) jsem se dostal do situace, kdy srdce mě začalo vynechávat, respektive arytmie dostala srdeční puls na 260 rytmů za minutu. Bohužel já jsem čekal a do nemocnice Morgantown jsem se odhodlal zajet až druhý den ráno, kdy všichni lékaři se shodovali na tom, že jsem to vlastně v té době už neměl přežít.


   Doktor Lyons M.D., který je známý specialista na celém východním pobřeží, srdcař, udělal karterizaci srdce a zjistil, že moje srdce funguje na 7 % činnosti. To znamená, že nejsou ochotni moje srdce operovat. Zjistil taky, že ty tři tepny jsou ucpány, jedna na 60, druhá na 70, třetí byla ucpaná na 90 %. Bohužel je srdce natolik zesláblé, že bych operaci v žádném případě nepřežil. Takže mě poslali domů. Mezitím moji rodiče - můj otec je bývalý kazatel ostravského baptistického sboru v důchodu - se spojili s bratrem Rostislavem Klimtem, který je známý tím, že mu byl dán dar uzdravování. Promluvili s ním a dali mě telefonní číslo na bratra Klimta. Já jsem mu zavolal a on se se mnou pomodlil jak v jazycích, tak i svými vlastními slovy. Promluvili jsme si o mé víře a on byl navíc ještě ochoten poslat mi plátýnko, nad kterým se modlil podobně, jako to dělal svatý Pavel - když nemohl k nemocným, tak jim poslal kapesníček, nad kterým vyžádal uzdravení touto cestou - a poslal to.


   Kapesníček přišel den před tím, než jsem se vrátil zpátky do nemocnice, a já jsem ho okamžitě použil - položil jsem ho na srdce a požádal jsem Pána, aby uzdravení, které už bylo přislíbeno, na mě vykonal.


   Po návratu do nemocnice mě udělali novou kontrolu sonogramem a doktor Lyons M.D. mě říkal, že něco takového ještě neviděl, nebo respektive že ve své kariéře viděl jeden případ, kdy se srdce z tohoto vzpamatovalo, a to byla 24-letá žena. Mně je 54 a srdeční činnost mě za několik dní vyskočila ze 7 % na 25 %. Nechali mě v nemocnici další dva dny a pozvali doktora Lee M.D. z Charlestonu, což je jedna z nejznámějších klinik na operace srdce na celém východním pobřeží. Doktor Lee M.D. mě přijel navštívit , udělali další sonogram a zjistili, že moje srdce funguje na 45 %. Čemuž zase nikdo nechtěl věřit. Při této síle srdce byli ochotni mě operovat.


   Operace proběhla bez problémů. Vytáhli mě tepnu ze stehna a udělali mě třikrát bypasse přes ty tři tepny. Druhý den po operaci jsem už chodil, jedl jsem jídlo a vlastně celé oddělení srdcařské se chodilo na mě dívat. A z intenzivky mě pustili už druhý den k večeru. Snad ještě jenom to, že asi za dva dny potom doktor Lee M.D. přivedl svého kolegu, který se jmenuje doktor Anderson M.D., srdcař, chirurg. Představil mě a řekl: „Toto je ten muž o kterém jsem ti říkal“. A doktor Anderson M.D. přišel ke mně, podal mě ruku a řekl: „Bohu vzdávejte své díky“.


   A to bylo vlastně to nejlepší vystižení od chirurga - toho co se přihodilo jako zázrak, který cítím, že bych měl sdělit ostatním. Za pět dní mě pustili z nemocnice domů. Nyní je to měsíc po operaci, stále dávám pozor na to co dělám, ale cítím se naprosto v pořádku. Takže toto je moje svědectví a doufám, že ho někdo přepíše, a že ho bude možno rozšířit mezi bratry a sestry.


   Pozn.: Dotazy a uzdravování ve jménu Ježíše Krista pro věřící všech církví i nevěřící - tel. 732887319 (Mgr. Rostislav Klimt, Morkovice)

 

 

1 1 1 1 1 Hodnocení 5.00 (3 hlasů)